Hak Terpelihara Oleh Chipmunk-Domo

HohO ~ FIXIE

Assalamualaikum . Holla (!) ... Umy nk crita psal apa erk ? Mmmmmmm . Jerp-II ..
Ha ? K0rang penah dngar pasal FIXIE ? penah ? Penah An .. HAHAHA ~  Okeyh2 . Umy d0k merepet plak.
Firts time Umy nampa Budak2 SMKP naek FIXIE , Umy rasa nanak sngad . kakak II , Abang II depa suma ada FIXIE . Depa ride sesame plak tuh . W0wow .. Jel0urs Nyer ~ Bila Umy tg0k ada je PIC FIXIE dlam FACEBOOK ? Mesti Umy gtai tngn nk LIKE ! huhu .. KENAPA hah ? jel0us -II .. Mmmm ..
But ,, kawan II Umy suma ta da FIXIE .. yg ada kwan yg umy ta rapat . Nnty Umy nk ride dngn siapa ? Nk beli ke hah ?
Hey ! thanks sebab sudi baca . Suka ? click la like

No comments:

Post a Comment